| anonim_4396 a întrebat:

Buna,TPU!
Recent am cunoscut o fata draguta,etc.
Totul a mers perfect pana acum cateva saptamani...
Atunci ne-am certat,dar nu stiu de ce...
Ideea este ca acum nu ne mai vorbim,si nu stiu ce sa fac, acele saptamani mi se par secole...

7 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Marian, atunci cand pui o intrebare pe aceasta sectiune, este foarte bine sa ne spui si ce varsta aveti voi. Daca tu nici nu mai stii de ce v-ati certat, cum doresti sa mearga o astfel de relatie? Oricum, voi v-ati cunoscut, ati avut intentia unei relatii, dar fata nu cred ca a fost placut impresionata de tine. Este un esec pentru tine, dar nu este o rusine. Nu toate intentiile de relatie tin mult. Asa ca, reorienteaza-te catre alta cucerire.

| MarianNn a răspuns (pentru neutrino):

Ea 13 eu 14

| MarianNn a răspuns (pentru neutrino):

Dar...nu pot spune ca nu mai stiu de ce ne-am certat, nu am inteles cu ce am suparat-o.

| MarianNn a răspuns (pentru neutrino):

Nu am inteles niciodata de ce ne-am certat

| Sfatosul2012 a răspuns:

Pai incearca sa discuti cu dansa sa lamuriti lucrurile.

| MarianNn a răspuns (pentru Sfatosul2012):

O sa incerc...

| MarianNn a răspuns (pentru Sfatosul2012):

Sper sa reusesc