| ZOON a întrebat:

Am si eu o intrebare am auzit ca exista program bluetooth de instalat in pc ca mai apoi sa poti trage din pc in telefon vreau sa stiu daca e adevarat sau daca merge sau daca imi pierd timpul, si vreun site de descarcat free ceva dau funda =)

Răspuns Câştigător
| Andruşcă a răspuns:

Exista dispozitive bluetooth(sunt ca un fel de stick-uri) pe care le bagi in mufa USB a PC-ului, instalezi programul de utilizare venit in pachet cu respectivul dispozitiv si poti transmite date din PC in telefon sau invers. Un astfel de bluetooth il gasesti in toate magazinele cu componente pentru PC-uri si costa in jur de 40-50 lei sau chiar mai putin. Uite cum arata: http://www.laptoprepair101.com/......oth-01.jpg

Programe de care vrei tu se gasesc pe internet dar nu poti face nimic fara bluetooth dala ca mai sus pe care-l bagi in PC.Nu descarca nimic de pe internet.Toate bluetooth-urile vin cu un CD care contine un program de utilizare, deci nu mai ai nevoie de nimic pe langa el.

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

E minciuna, noile laptopuri si pc vin cu bluetooth integrat