| rater1994 a întrebat:

Am si eu o intrebare cand Le raspund altora Dureza ceva timp pana se posteaza? ca eu scriu si daca vreau sa vad cand ma duc inapoi nu vad nimica cam scris de mine

Răspuns Câştigător
| D0zzz a răspuns:

Da, se posteaza. Pe moment nu se vede la tine, dar daca inchizi si deschizi fereastra (desi nu cred ca e necesar pentru ca la altii se vede postarea) iti apare.

2 răspunsuri:
| Andreea1027 a răspuns:

Si la mine dureaza mai mult, da daca dai logout si dupa te loghezi din nou merge...cel putin asa e la minehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,dureaza.Deoarece sunt multi useri si site-ul este plin si merge incet.Dar tot va aparea.