| deewtzycka a întrebat:

Care stiti de unde pot face rost de niste extensi putin mai ieftine? Le vreau blonde sau negre.sunt din constanta... Dau funda care ma poate ajuta:*

Răspuns Câştigător
| Katerinka07 a răspuns:

Deyu...extensii blonde sau negre am vazut la coafor, insa sunt mai scumpicele, dar st sh d calitate.Acuma depinde de tine, extensii putin mai ieftine gasesti la aproape toate magazinele.Sh du-te-n sh-n Mallbig grin pentru ca s-ar putea sa gasesti!:* Funda?>:d