| SunshineSunrise a întrebat:

Am și eu o intrebare: cati bani fac ca promoter în total pe 2 luni? Vreau sa fiu promoter 2 luni.
Pot sa aleg sa merg 7 zile din 7 sau trebuie de câteva ori pe săptămână conform regulamentului? Ideea e ca am nevoie sa strâng vacanta asta de vara niște bani și mama nu e de acord sa îmi facă card ca sa ma bag la ceva pe 15 mil și am de abia 17 ani și 8 luni.
La ce as mai putea sa ma angajez la 17 ani și sa câștig măcar 200 lei?
Răspundeți-mi la toate întrebările va rog, funda!

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Caută pe locuri de muncă în presa online din orașul tău.