| aNdRaSkUmPy a întrebat:

Hei. Stiu ca inca este primavara. Vara nu este chiar foarte departe si as vrea sa merg pe la sfarsitul lunii iunie la Divertiland.
1.Cum e acolo?
2.Cat costa un bilet de adulti?
3.Este ceva ce trebuie' sa platesti in plus in interiorul parcului?
4.Acele colacuri trebuie platite in plus?
5. Cam cat m-ar coasta in total?
Am pus toate intrebarile acestea pentru a stii cati bani sa imi iau.
Daca nu stiti vreun raspuns la nicio intrebare pusa mai sus, va rog nu raspundeti.

2 răspunsuri:
| Elizeee a răspuns:

1.Eu chiar m-am distrat f. tare acolo.Acum nu stiu cum ti se va parea tie...
2.Un bilet de adulti costa
40 lei- L-V
65 lei- S-D
3.Mai platesti in plus in interiorul parcului daca vrei sa-ti iei inghetata, suc, pizza, etc.
4.Nu trebuie platite in plus coloacele. Daca gasesti unul il iei din piscina sau de pe jos.
5.Pai..In total ar fi banii pe bilet ( 40 sau 65 ) si banii care consideri tu ca iti ajung de cheltuiala.
Funda? :-):-)

| aNdRaSkUmPy explică:

Dau funda.