| cıσccσʟαтα a întrebat:

Ce este photoshop`ul? Cum se foloseste? Se cumpara sau se down.`eaza gratis? Explicati`mi plsspuppy dog eyes! C. mai bOoN Raps. FundOoOi!love struck [scuze categoria]

1 răspuns:
| ミハイル a răspuns:

Photo shopul este un program de editat poze avansat eu nu l-am cumparat eu l-am downloadat gratis de pe net pe, el poti si desena e cam greu de folosit dar o sa te obisnuiesti daca nu sti cum scrie pe you tube phohoshop tutorial. Sper ca ti-am fost cat de cat de ajutor