| Mihaelutsaa a întrebat:

cum pot baga pe youtube un videoclip cu mai multe poze care sa deruleze sh sa pun sh o mel nu stiu am vaz la mai multi prieteni, dar fiecare dandu`mi alt raspuns... ajutatsima plzzbig grin [-o

Răspuns Câştigător
| Mixed a răspuns:

Deci... daca ai videoclipul facut trebuie sa-ti faci un account pe youtube ...si sa il incarci acolo...:*...simplu nu?

daca nu ai videoclipul facut incearca sa-l faci cu Windows movie maker ...il gasesti in aplicatiile computerului tau ...indiferent daca ai windows vista sau xp... e ft simplu:*:*:*

8 răspunsuri:
| Raiden a răspuns:

Pentru ulpoad pe Youtube trebuie sa convertesti filmuletul.
http://www.videotutorial.ro/? p=364 - Uita-te la video asta, imposibil sa nu intelegi:d.

| lifeForJesus a răspuns:

Buna! cred ca tonguehoto Story 3 for Windows ar fi perfect pentru ce vrei tu...succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum se incarca?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zimi si mie te rog cum se baga pe youtube

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu cu se baga pe youtube dar program pentu video al am saty faci pozele daca vrei da-mi id tau si aty dau programu pe mes daca nul ai programu pentru video si vreau sa bag pe yutube dar nu stiu cum

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai imtai coasel cu ata si poate se deruleaza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa-ti cont

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu nici eu si eu vreau deci ajutatiineeeeeeeeeeeeeeee