| fearlessss a întrebat:

Buna TPU
Cum pot face un clip si sa il pun pe youtube? Adica un video cu poze si versuri sub poze si sa se deruleze xa un filmulet.Am incercat cu windows.movie maker dar nu stiu sad Putin ajutor plz. Fundaa

Răspuns Câştigător
| kar1GaNNN a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=1H0seGCAaa4
Poti face cu windows movie maker e foarte simplu si dupa il incarci pe youtube acolo unde scrie Incarcati sus langa casuta de cautare muzica si cauti vide-oul din computer si il incarci acolo si gata astepti sa se incarce dupa care il poti viziona zilnic :D.

1 răspuns:
| Warden99 a răspuns:

Iti recomand Sony pro vegas; cauta si niste tutoriale