| AnaMaria13 a întrebat:

cum pot sa`mi pun si eu aplicatii pe iphone 3gs ( daca puteti sa`mi spuneti pasii` )? si mai vreau sa stiu cum pot sa`mi setez ca ton de apel o melodie mp3.

3 răspunsuri:
| Nokitochikushi a răspuns:

Cauti pe google aplicatii pentru iphone, le descarci apoi le trimiti in tel prin bluetoth sau USB si le instalezi astea is pasii la aplicatie
iar de serat o mel ca ton de apel din setari "setting"

| gocops a răspuns:

Iei itunes de pe siteul Apple conectezi telefonul si acolo in partea dreapta iti apare my iphone sau ceva de genu dai acolo si dai sync la ce ai in itunes si ce vrei sa bagi succes, funda?

| AnaMaria13 explică:

Pai si ca sa le descarc in tel, trebuie prin programul ala itunes. si nu stiu` cum big grin