| bianca a întrebat:

Am si eu o intrebarebig grin
ce cadou credeti ca ar trebui sa ii fac iubitului meu de craciun?
fundita+folositor
va multumesc mult:*

Răspuns Câştigător
| Stella a răspuns:

Ai putea sa-i iei un set Adidas sau Str8 sau alte seturi de craciunhappy

Sau un hanorac, o geaca (cred ca stii ce ii place)

Sau o bratara de argint mai grosutabig grin intr-o cutiuta de cadouri sau saculethappy sa para mai frumos:p

sau poate stii un lucru care si l-ar dori multhappy

sper ca te-am ajutat :*

byehappy

4 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

O pereche de patine daca ii place patinajul
un parfum de firma
un pulover
bilete la cinema
sper ca te-am ajutat happy

| bianca explică:

Vasy iti multumesc dar mergem deja la parintii mei in Italia de sarbatori.
iti multumesc oricum pentru idee

| Sperietoarea a răspuns:

Un schelet de plastic cu sange inauntru.

| vasy_2812 a răspuns:

O surpriza plecuta ar fi sa mergeti undeva la munte fara sa stie prea multe de aceasta surpriza si sa aveti o cina romantica ca in povesti, de obicei barbatii nu s pretentiosi si apreciaza clipele astea