| georiana a întrebat:

am si eu o intrebarebig grin. ce pot sa ii iau iubitului meu cadou la aniversarea noastra de un an?

4 răspunsuri:
| nicoleee30 a răspuns:

Un ursulets pe care sa scrie 'I LOVE YOU' smug Este o idee, doar :* Sper ca ti-am fost de ajutor love struck Te pup :*!

| FeliciaS a răspuns:

Un parfum, o jucarie de plus (Ursulet, iepurash)... ceva ce n-a mai primit de la tine si de mult viseaza la asta

| tudor27 a răspuns:

Pai cam care sunt pasiunile lui?

| georiana explică (pentru tudor27):

Pai.laughing aparatele,fotbal, biliad, multe cam ce pasiuni are orice baiat la 19 anibig grin