| Stefiiii a întrebat:

Am si eu o intrebare :d : de curand am cunoscut un baiat si vorbim mereu pe mess si iesim afara si imi da semne ca si cum i-ar place de mine!:$:$:$
Daca puteti sa imi dati si mie niste indicibatting eyelashes care m-ar putea ajuta sa vad daca ma place sau nu.
Multumesc!

2 răspunsuri:
| Bii26 a răspuns:

Intreaba-l daca are prietena, daca doreste sa deveniti prieteni...Afla si tu mai multe detalii despre el de la prietenii lui. Daca te place cu adevarat, pana la urma tot iti va spune! Daca nu e gen mai timid. Daca e mai timid, nu fii nici tu, intreaba-l! Incercarea moarte n-are!

| Farcas a răspuns:

Daca tot ai id lui de messenger, cand vorbesti cu el intra in detalii mai amoroase daca are prietena, ce parere are de tine si pana la urma ai sa iti dai seama. S-ar putea sa te placa dar sa nu aibe curaj sa iti spuna lucrul acesta, dar s-ar putea sa te considere si doar o simpla amica.Doar intrebandu`l poti afla.