| alex495 a întrebat:

daca ii spun unei fete ca imi place de ea cu toate ca nu prea vorbesc cu ea ( sunt mai timid si sta in ultima banca) ce se va intampla?

2 răspunsuri:
| dustru a răspuns:

Pai ca sa te placa, vrobeste cu ea, afli ce fel de om e ce pasiuni are, care ti-ar servi ca utile in curtare, nu te du nitam-nisam si zi" imi placi!".Si dupa asta te mai gindesti tu daca merita sa investesti efort, asta depinde de ceea ce vrei tu : doar sex, sau o relatie frumoasa cu de toate.winking

| Maxim96 a răspuns:

Depinde cum va reactiona ea. Daca si ea te place atunci va fi ok, iar daca nu te place te poate ignora.Nu trebuie sa fii timid, spune-i tot ce simti pe suflet, deschide inima ta.