| pogo a întrebat:

Buna all. Again, funda laughing. Vreau sa-i spun unei fete ca imi place de ea... dar nu in fata, pe mess pentru ca sunt mai timid...cum i-o spun EXACT? happy

Răspuns Câştigător
| victtor a răspuns:

Mai bine ii zici in fata ca are de 100 ori mai mult efect si poate o si saruti sau te saruta ea pe tine, daca ii spui pe mess cand va intalniti ce faceti? si nu poti sa fii intr-o relatie cu ea pe mess, mai bine zii in fata serios fa-ti un pic de curajwinking

5 răspunsuri:
| Klepto a răspuns:

Buna, te plac, acum hai sa jucam un biliard pe mess.
Suna fain nu? Invit-o undeva, las-o pe ea sa-si dea seama ca o placi.

| RoXxy a răspuns:

Cel mai frumos e sa ii spui in fata chiar daca o spui mai greu si esti mai timid, chiar i se va parea si mai dragutz.si asa vei putea sa vezi cum reactioneaza pe momentwinkingDaca ii spui pe mess e mai aiurea si nu are aceeasi efecthappySucces!

| AmelyRain a răspuns:

Daca esti timid, poti sa ii dai de inteles subtil ca o placi, ceva de genul daca are poze pe facebook sau hi5 spune-i pe mess cat de mult iti plac pozele ei si ca e chiar draguta. Apoi invit-o pe afara, nu neaparat in oras, undeva prin parc sau undeva sa va plimbati, vorbeste cu ea, poti vorbi despre orice, daca nu ai idei propune-i sa va jucati un joc si sa va puneti pe rand intrebari ca sa va cunoasteti mai bine, incearca sa aduci cumva vorba si zambind spune-i foarte calm " sti ca te plac, nu?" cu cat esti mai calm si mai natural cu atat efectul este mai mare, pe mess nu poti sa faci asta, este mult prea... fals, pe mess poti doar sa vorbesti cu ea si sa ii dai asta de inteles, pastreaza marsturisirea pentru cand sunteti fata in fata.

| b0gd4nn a răspuns:

Asculta-ma cu atentie! Nu ii spune pe mess, fa-ti curaj si invit-o la un suc daca accepta, daca nu cheamo cu bicicletele sa va plimbati sau cu rolele cu ce vrei tu. in fine. incearca sa o iei de mana sau ceva de genu` spune-i cam ce iti place la ea si incearca sa nu te rezimi doar la aspectul fizichappy Nah si cand crezi ca ii poti spune zi sa va opriti undeva sa stati jos si spune-i ia-o de mana spune-i ca o placi mult si ca ai vreau sa fie mai mult intre voi mai mult decat amici. Crede-ma nu e bine sa eu spui pe mess sau prin mesaj stiu ca e mai usor dar poate ea nu e multumita cu mess-u sau mesaju... Si eu sunt timid sau eram si eu am intrebat pe mess si mi-a zis ca e aiurea pe mess daca vreau sa ii spun ceva sa o fac in fata!

| Chemical_7772 a răspuns:

De ce sa te ascunzi in spatele unui calculator cand poti sa i spui in fata ce simti...crezi ca parintii tai au comversat pe mess si s au casatorit?laughing cel mai bine ai spui in fata ce simti simplu si la obiect...baftabatting eyelashes