| Tzupy a întrebat:

Am si eu o intrebare! happy eu as vrea sa raman la liceu tot la aceeasi scoala la MINULESCU [slatina] dar nu stiu la ce profil sa ma inscriu eu as vrea la stiinte adica mate -info nu mi se potriveste (nu ma pricem la mate) iar cu filosofia hmm nici nu stiu ce sa zi? vreun sfat? :X:X

5 răspunsuri:
| Tzupy explică:

A-7-a

| LoveAngel223 a răspuns:

Bio-Chimie este cel mai fain

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna. Si eu sunt la aceeasi scoala. Du-te unde ai tu mai multe inclinatii... degeaba te duci la mate-info daca nu ti se potriveste profilul. Ce-i drept mai bine e vazut mate-info dar tu fa ce-ti place tie si bineinteles ar trebui si sa se potriveasca cu ceea ce vei face tu pe viitor. big grin. Mult succes in alegerea ta!:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti intra si la filologie am vazut in niste intrebari anterioare ca iti place si te pricepi la romana, iar la filologie se pune accent in special pe romana si istorie; la stiinte, ce pot sa spun... faci de toatelaughing. o intrebare:esti in clasa a 8 a la Minulescu? sau a 7 a? intreb pentru ca`s tot din Minulescutongue.

| Yoana_1382 a răspuns:

Filosofialove struck