| IntodeaunaPunPariuCuViata a întrebat:

Am si eu o intrebare care profil de liceu e cel mai usor mate-info sau stiinte?

Răspuns Câştigător
| nukulik a răspuns:

Depinde foarte mult de profesori. De exemplu, eu sunt la mate info intensiv si pot spune ca materia e mai grea ca la stiinte dar am profi de treaba pe care ii stiu din generala, in timp ce la stiinte e mai nasol. Conteaza ce iti place tie mai mult si ce vrei sa faci in viitor.

2 răspunsuri:
| SnowBella a răspuns:

Ambele sunt grele. Putini merg la mate`info pentru ca le baga matematica pe gat. La stiinte, iti baga chimie... Nu e mare diferenta.
---
Think clear!

| emotionalsmile a răspuns:

Stiinte,mate-info e mai reu se intra si cu medie mare la mate -info adica media cea mai mare a liceului respectiv. Funda?