| copilu a întrebat:

Am si eu o intrebare foarte simpla si doresc daca se poate cat mai multe raspunsuri sincere va rog...de ce intrati p acest site? Ce va propuneti sa faceti intrand aici? .Va multumesc.

Răspuns Câştigător
| dEutSa_8892 a răspuns:

Eu?!

Intru ca sa imi pot da seama, ca nu sunt singura care are mici probleme...Sa imi dau seama ca prin sfaturile mele, pot ajuta unele persoane...si ca voi, prin sfaturile voastre ma ajutati pe mine, ma incurajati si imi dati sfaturi utile legate de viata!

Acest site este o lume a noastra, a oamenilor care isi dau seama ca un sfat spus din inima, face cat 1000 de sfaturi spuse la misto!

Intram pe acest site, ca si tine. punem intrebari, dam raspunsuri!

21 răspunsuri:
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Wow, ponderea raspunsurilor utile este ce mai mare, cel putin asa am observat eu. Mie una, site-ul mi-a fost recomandat de catre un prieten. TPU este un mod "uman" de a socializa in acest mediu virtulal, unde limbajul masina si stilul "smuls" primeaza. Prin incercarile noastre, unele mai reusite, altele mai putin reusite, de a ne sprijini unii pe altii, de a ne face utili, aflam lucruri noi, nu numai utile ci si amuzante...intr-un cuvant socializam in secolul tegnologiilor IT.
Oricine este binevenit, nu exista "judecatori" doar "malitii"...fiecare om trebuie acceptat asa cum este.

mlm
| mlm a răspuns:

Intru din placerea de-a ajuta cat mai multe persoane care au nevoie de un raspuns la intrebari.Niciodata nu m-am gandit ca pot sa obtin ceva din ceea ce fac pe acest site, doar sa ajut si de ce sa nu recunosc ma si destinde.

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Buna
eu intru pe acest site din curiozitate si pentru ca imi place sa ajut lumea
pe acest site sunt foarte multe persoane care chiar au nevoie de sfaturile noastre iar noi suntem gata oricand sa i le dam
pup :*

| dulshe a răspuns:

Pe acest site intru sa ajut si sa fiu ajutata, cred ca aici este o mica lume de probleme unde incercam sa le rezolvam big grin e super acest sitebig grin
u dc intri?

| cyufulyky a răspuns:

Uneori intru de plictiseala...alte ori sa raspun la unele intrebari la care stiu sa raspund...sa pun intrebari...big grine de ajunswinking

| DenissaDeea a răspuns:

Cand am descoperit prima data acest site, am intrat din curiozitate si de am gasi un raspuns la o intrebare! dupa ce am intrat pe site mi-a placut, mi-am zis! pot sa ajut si eu! sa imi descopar si eu cunostintele mele, dar totodata pot sa invat multe din experienta altor persoane de aici! dupa un timp simteam nevoia de a intra zilnic aici pe site, ma simteam si ma simt bine sa ajut.si sa imi inbunatatesc cunostintele si din sfaturile altor persoane!

| kh1ss a răspuns:

Intru pe site pentru ca imi place sa ajut oamenii tongue

| Crisu_8081 a răspuns:

Mie imi place sa comunic, sa cunosc oameni noi, sa schimb pareri si impresii...happy

| borsec a răspuns:

Sincer cand am intrat prima data pe acest site chiar aveam o problema si cautam sfaturi si aici le-am gasit, apoi am inceput sa raspund la intrebarile altora gandindu-ma ca si ei asteapta si au nevoie de un raspuns.

| LuS[z] a răspuns:

Ca sa-i ajut pe cei care au nevoie de un sfat si sper sa primesc la randu-mi o vorba buna atunci cand voi avea nevoie.

| tukhey23 a răspuns:

Imi caut iubireahee hee. Ce dracu pot sa fac eu pe acest site? Sincer copilu... pai:ajuti, te mai si distrezi, afli lucruri noi, cunosti oameni noi...
Deci are un rost TPU.

| dicarmencitta1957 a răspuns:

Acest site, a fost deschis pentru toata lumea si aici poti invata multe lucruri utile.La randul meu pot sa ajut si chiar sa fiu ajutata, de alti utilizatori.Desi am o varsta destul de ...de ce sa nu recunosc ca inca mai pot invata...mai rau de cei care se cred foarte destepti si care cred ca nu au ce face pe asa un site si ne mai si intrteaba si de ce intram aici. Uite ca sa invat, de aceea intru aici, eu zic ca se poate invata pana mori.

| Zoombe3 a răspuns:

Sa ajut si in cazul in care am vreo intrebare sa fiu ajutata.

| oooooooo a răspuns:

Pentru ca imi place sa vad ce si cum gandesc alte persoane, sa aflu cu ce probleme se confrunta, si sa ajut sau sa fiu ajutata.

| irynna a răspuns:

Eu sincer nu imi propun sa fac nimic pur si simplu..este un site deschis..intru si ma bucur cand pot sa ajut.

| copilu explică:

Deci nu intri pentru a judeca p cineva

| vio a răspuns:

Pentru ca imi face placere...si ai si ceva de invatat...

| Raluca_7548 a răspuns:

Eu intru ca imi place.si sincer. unii chiar avem de invatat din raspunsurile de aici.hee hee

| Morphix a răspuns:

Pai in primul rand acest site este destinat sa ajute oamenii care au o reala pb si nu stiu c sa faca poate nu au prieteni sau poate pb pe care o au nu poate fi discutata cu ei de asta intru eu aici e ca o comunitate de "sprijin". e o metoda buna de a primi din experientza celorlalti ajuti pe ceilalti te ajuti pe tine

| silvia_2359 a răspuns:

Tu de ce ai intrat aici? Probabil ca si ceilati au gandit la fel ca tine.

| gaby_7158 a răspuns:

Ma copilu ai auzit de comunicare intre oameni?