| 541730 a întrebat:

la laptop cum se poate schimba background`ul si cum se poate face sa imi activez bluetooth"ul.

Promit fundabig grin

1 răspuns:
| mix4ufm12 a răspuns:

Depinde ce windows ai dai lick dreapta properties si la dekstop si acolo schimbi fundal daca vrei adauga browse (pentru windows xp) si cu bluetooth''ul trebuie sa cauti driver de la pc tau si sa instalezi pe google driver (nume laptop seria ) exemplu accer aspire 9300 asa trebuie sa faci si tu mult sucessbig grin