| CudiDaKid a întrebat:

Am si eu o intrebare.laptop-urile Dell sunt bune? si care sunt cele mai bune laptop-uri?

Răspuns Câştigător
| Isabellaღ a răspuns:

Eu am laptop Dell.Si sunt foarte multumita de el...il am de un an jumate si merge ca nouhappy.Si cele de la Apple sunt foarte bune si rezistentehappy.Eu cred ca astea sunt cele mai bunehappy

2 răspunsuri:
| JaneEyer a răspuns:

Da,laptopurile Dell sunt a 2-a cea mai buna marca, prima marca sunt laptopurile Apple. Sper ca te.am ajutat:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am de gand sa-mi iau un laptop. Cele mai scumpe(in cazul asta)sunt cele mai bune:Apple, LG.
Cel mai bine ar fi sa te duci in magazin si sa vezi si sa intrebi.
Si da, cele Dell sunt bune.winking Dar nu stiu sigur cat tin.