| LoveForShania a întrebat:

Am si eu o intrebare legata de youtube: De ce atunci cand dau la Sign Up scrie sorry si mai multe, si nu merge. O data am mers si am dat I accept iar tot asa scria. Vreau sa imi fac si eu un cont pe youtube, dar nu stiu ce are. Ajutor?

15 răspunsuri:
| Dorinel a răspuns:

# Dami pm cu id si parola iti fac eu si tu iti schimbi parola!

| b3atrice24 a răspuns:

Salut! Si eu am patit la fel, dar am incercat de mai milte ori si am incercat mai multe username-uri. pup

Răspuns utilizator avertizat
| Dior a răspuns:

Pai nu mai fa asta.

| man a răspuns:

Sall. incearca urmatoarea faza: intra pe youtube si sub videoclip unde scrie rating-ul du-te cu mausul pe el si va scrie sing in si vezi daca te poti loga asa. bafta paa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dapi draga mai incearca poate vei afla.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dapi draga mai incearca poate vei afla.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dapi draga mai incearca poate vei afla.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dpi draga mai incearca poate vei afla

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dpi draga mai incearca poate vei afla

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aalexinno asta e adresa de mess

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi in josul paginii undeva scrie FAQ ai toate instructiuniledaca vrei sa ai cont trebuie sa dau sign in, sau log in
sign up inseamna ca vrei sa iesi din site

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.youtube.com/sign up/ username(acolo iti scrii username`ul ex: fatacool01) Location\romania date of birth: anul, ziua, luna in care ai fost nascuta, male or female alegi female si I accept. In cazul in care username`ul este folosit de altcineva atunci nu te va lasa sa-ti creez cont si dai dedesuptul la username (check availability) si vezi daca mai este sau nu folosit username`ul de altcineva. Good luck

| nonni a răspuns:

"scrie sorry si mai multe"
da un copy-paste la "mai multe" si poate te lamurim. ce nume spune dupa sorry, ca sigur justifica de ce nu te poti conecta.