| AttilaDornIsPower a întrebat:

Hey tpu...am o problema. nu merge sa imi fac cont pe youtube. am incercat de cateva ori, da nu a mers..si acuma daca incerc, sus unde scrie sign up apare rosu. si nu merge. ce pot sa fac? am urgenta nevoi sad funda celui mai bun si explicit raspuns tongue

Răspuns Câştigător
| Febery a răspuns:

Eu contul de youtube am reusit sa mi-l fac doar cu hotmail. pentru ca pe yahoo mail nu imi trimitea cererea aia sa accept. fa-ti adresa de hotmail si incearca asa, trebuie sa mearga