| Daii_4342 a întrebat:

M-am tot uitat prin rubrica de intrebari de pe acest site si am observat ca multe sunt referitoare la tinutele necesare pentru participarea la concursul de Miss&Mister Boboc si vroiam sa va intreb : Asta este singura proba care sa da? Tinuta de seara, casual si sport? Pentru ca eu am auzit ca la alte licee ( nu stiu anul' acesta, dar anii trecuti) erau mai multe probe, se puneau intrebari si se faceau diverse jocuri iar cine avea cel mai mare punctaj castiga concursul. Voi ce stiti?

1 răspuns:
| Floreenofficial a răspuns:

Depinde strict de liceu.fiecare liceu are o organizare diferita.depinde de cine e in juriu.
in general nu conteaza doar imbracamintea, ci si IMPRESIA pe care i-o faci juriului.
succes! :*