| KatieKatzzz a întrebat:

Ma topesc de un baiat de la mine din clasa. Dar, din pacate el are iubita...Si, chiar daca s-ar desperti de ea am concurenta! Inca 6 fete de la mine din clasa il plac. In trecut el m-a placut, dar eu nu il placeam, acum e invers. Simt ca mor! Vreau sa fiu prietena lui dar nu stiu cum. Ma puteti ajuta? Cum sa-l fac sa ma placa? E un baiat sportiv, glumet, inalt si eu sunt o fata la fel. E un pic mai inalt decat mine. Si il plac mult de tot. Ajutor, va rog!

Răspuns Câştigător
| Vizitiul a răspuns:

Nu poti face pe nimeni sa te placa! Tu poti sa placi pe cineva, daca nu-ti place de niciun fel? Nu cred.
Nu-i vorba de concurenta aici, este vorba de faptul ca el nu te-a simpatizat, nu te-a observat, iar in aceasta privinta nu poti face nimic decat sa te resemnezi. Nu-i primul si nici ultimul baiat pe care l-ai dorit si nu l-ai avut.

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ajutorul îl găsești în alt băiat care nu este ocupat!
Pa, pa.

| Razvan a răspuns:

Iti scapa un "micut" amanunt:el e luat.Nu se merita sa "furi" ceva.Niciodata nu iti va apartine.Lasa-l sa se desparta de prietena lui si abia mai apoi incearca sa te imprietenesti mai mult cu elwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai incearca sa fii indiferenta cu el pentru daca il bagi in seama sau te dai pe langa nu o sa te ajute cu nimic din potriva