| ankaa a întrebat:

Am si eu o intrebare mi se pare foarte ciudat ce se intempla legat de trinunghiul bermudelor. ca tot ce trece pe acolo nu se mai intoarce puteti sa imi dati o explicatie logica pentru tot ce se intampla acolo? sauy sa imi mai spuneti si voi ce ati auzit de acel loc happy?

Răspuns Câştigător
| Elena1234456 a răspuns:

Nu exista o explicatie logica.Se spune ca este un camp electromagnetic care atrage navele si vapoarele.

2 răspunsuri:
| Eugen8252 a răspuns:

Au fost cateva cazuri in istorie.si cam atat.Sunt sute de nave care trec pe acolo zilnic. Personal am trecut de 5-6 ori si nu s-a intamplat nimic.