| anonim_4396 a întrebat:

Am auzit ceva despre o ata la penis la baieti
cica s-ar rupe... mie nu mi s-a rupt
imi puteti spune cam la ce varsta se intempla asta si in ce consta?!?!?
FUNDAhee hee laughing tongue

Răspuns Câştigător
| candora a răspuns:

Depinde, e diferit de la caz la caz. La unii baieti se poate rupe de la primul contact sexual, altii pot trai cu ea o viata intreaga si sa nu se plinga de faptul ca o au. De obicei nu da nici-o reactie, adica poti sta inistit, nu te incurca daca o aiwinking

4 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Depinde de fiecare băiat.
Această ață poate rămâne acolo toată viața, se poate rupe de la primul contact sexual, de la al doilea, de la al zecelea, după mai multe contacte sexuale sau chiar prin masturbare.

Baftă

| cherrybomb a răspuns:

Nu existawinking
la baieti nu se prea cunoaste daca e virgin sau nu.

nu se observa.

la fete dabig grin

| ZeWsSs a răspuns:

Mai din cate stiam eu ata aia nu se rupe...cel putin mie nu mi sa rup pana acum

| Alex3 a răspuns:

Nu e o lege! la unii da, la unii nu, nu cont cata "laba" si cat sex faci, se opereaza daca chiar nu o mai vrei.