| Fifi a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru fete! Care dintre voi aveti sau ati vazut geanta roz de la Avon? ca in poza >-- http://img.envy.ro/img/products_watermark/266x400_9401.j pg

as vrea sa stiu doar daca are sau nu fermoar! astept raspunsurile voastre

3 răspunsuri:
| SweetCandy a răspuns:

Da-mi un mesaj privat cu id-ul tau sa vorbim:d sa vezi cum o poti primi gratis:*

| selfish lover. a răspuns:

Are fermoar. happy

| Fifi explică:

Sigur? ca doresc sa mi-o cumpar, dar numai daca stiu sigur ca are fermoar ca daca nu are nu-mi place sad mss :*