| Nicoleta_7799 a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru fete:credeti ca Michael Jackson a fost un barbat frumos la viata sa? Va multumesc.

Răspuns Câştigător
| NoName123 a răspuns:

Da, cel putin eu cred ca a fost un barbat frumos!

12 răspunsuri:
| Graphee a răspuns:

A fost destul de frumos. happy
Dar mi-a placut muzica lui.

| LolaKissTheGirl a răspuns:

Sincera sa fiu nu. Ori ca ar fi avut pielea alba ori neagra, mie nu mi-a placut nici muzica lui si nici cum arata, dar eu n-am avut niciodata treaba cu el, adica n-am facut fan - cluburi anti el sau ceva de genul. L-am "lasat" in pace, dar acum ca a murit ce mai vreti de la el?

| LoVe_6598 a răspuns:

Da! A fost deosebit!
:X:X:X:X:X:X:X:X:X:X:X:X:X:X:X
Mi-a placut ffffff mult de el si inca imi mai place!
fundita?

| CatMeadow a răspuns:

Parerea mea este ca a fost cel mai dorit barbat din lume. frumos este putin spus, dar haideti sa definim frumosul doamnelor? ce inseamna frumos? este ceva ceti plade, corect? explicati. daca iti place ceva nu poti sa explici dc asa ca haideti so lasam asa. michael jackson a fost un barbat frumos., sexy. hot!laughing ferm. gentil. bun. dulce. scump.atragator. bland. nu mai pot continualaughing

| OchyDeViperă4Love a răspuns:

Da, Michael Jackson a fost un barbat foarte frumos, un geniu in muzica pop, un om pur si simplu minunat. Astfel de oameni nu prea se gasesc pe lume. Deci, Michael Jackson chiar a fost un barbat frumos la viata sa. De fapt, mai mult decat frumos.
Funda? happy

| Elyy_1788 a răspuns:

Michael Jacjson mie mi-a placut ff mult
(desi am auzit de el abia dup moartea sa)
l-am vazut in viata in mai multe poze si am vazut ca era destul de frumos!

| ZUzulikii a răspuns:

Nuhappy

| Melody a răspuns:

Da, dar fetele in ziua de azi sunt obisnuite cu Brad Pittzi. Michael a avut o frumusete angelica, i se reflecta bunatatea pe chip. Si un zambet care iti incalzeste inima.
http://i39.tinypic.com/28qumc6.jpg
http://img38.imagefra.me/......3b5d89.jpg
http://img24.imageshack.us/img24/5520/000121689993536la.jpg

Daca te intereseaza subiectul: http://www.mjromania.ro/forum/index.php

| anime4uforever a răspuns:

Da a fost

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Michel Jackson primul cantaret care m-a facut sa plang...Cum poti sa spui ca nu iti place ce a cantat?sad Imi pare rau pentru tine LolaKissTheGirl

| Dulcika_1200 a răspuns:

Da, mie imi place si mi-a placut!:*

| xoxozuzu a răspuns:

Cu siguranta ca a fost extrem de frumos:X:X:X:X:X:*:*:*:*:*:*:*