| Nicoleta_7799 a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru fete (fanele MJ) : Credeti ca Michael Jackson a fost un barbat frumos (perioada 1982-1999)? Eu una cred ca da, eu asa il vad, foarte frumos din toate punctele de vedere. Daca si voi credeti la fel, ce trasaturi credeti ca le avea cele mai frumoase? Sunt doar curioasa. Multi pupici si multumesc!

Răspuns Câştigător
| SaintJimmy a răspuns:

Avea niște trăsături superbe. Dar e văzut ca fiind "urât" datorită operațiilor estetice pe care le-a făcut în acea perioadă, dar înafară de faptul că și-a micșorat nasul din cauza faptului ca taică-su i-a băgat în cap în copilărie că avea nasul nu știu cum, și că și-a schimbat culoarea pielii datorită faptului că avea vitiligo, nu a schimbat nimic. Speculațiile și răutățile făcute pe seama acestor schimbări i-a influențat și pe alții, care nu au habar de povestea lui.
Oricum, putea fi și verde la piele, cu zâmbetul și ochii ăia tot era superb...
@andreeiutza: Salut, micule prieten frustrat, e clar ce e de capul tău, dacă numești un om pe care nu îl cunoști și care nu ți-a omorât nici un membru al familiei pentru a-l urî, idiot și fraier. Prafhappy.

5 răspunsuri:
| AlexaS a răspuns:

A fost un barbat bine
mie una imi placeau ochii lui avea o privire calda

Răspuns utilizator avertizat
| panther_5576 a răspuns:

Eu cred ca da

| Bibiiubesteciocolata a răspuns:

Andreiutza MJ chiar isi merita titlul de king of pop pentru ca avea o voce minunata si putea sa si-o modifice in foarte multe feluriwinkingde ex melodia you are not alonewinkingla un moment dat canta ff sus! nu cred ca tu o sa poti sa cati vreodata ca elhee heeSi Nicoll eu cred ca arata destul de bine avea ceva specialbig grin

| Dope a răspuns:

Michael Jackson e un idiot si fraier, ma 'nerveaza si week-end-ul asta e pe postul Vhr de muzica 'Michael Jackon vs. Madonna'' uita-te daca esti obsedata de el laughingrolling on the floor