| teenage a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru fetele care stau bine la capitolul forme daca au fost vreodata complexate de faptul ca au sanii prea mari?laughingEu in principal urasc faptul ca aproape niciodata nu pot sa imi gasesc un sutien pe gustul meu din cauza faptului ca este prea mic... am doar 50 de kg dar cand e vorba de sanii ma iau durerile de cap. stiu ca multe fete si-ar dori sa aiba sani naturali voluminosi dar adevarul e ca ele nu stiu cat de mult ai de suferit din cauza lor mai ales cand te apuca durerile de spate

Răspuns Câştigător
| Pau a răspuns:

Ohh da stiu ce simti laughing. Mai ca nu-mi vine sa imi mai iau sutiene. Dar,cand vad ca majoritatea ma invidiaza pentru ceea ce am de la natura,parca ma simt mai bine si uit de durerea de spate laughing. Plus de asta, chiar daca nu recunosc, baietiilor le plac formele la fete, deci esti o norocoasa. Cred ca atragi multe priviri asupra tawinking.
Si nu te complexa cand ii auzi pe unii ca (virgula), comenteaza de marimea bustului tau, sunt doar gelosi (fetele cu sanii mici pentru ca nu au, iar baietii ale caror iubite nu au ceea ce detii tu)
Oricum..de obicei cele voluptoase vor sa nu mai fie asa, iar cele skinny ar da orice sa nu mai fie slabe; Niciodata nu vom fi multumite 100% de corpul nostru, dar trebuie sa invatam sa ne acceptam asa cum suntem

| teenage explică (pentru Pau):

Da stiu ce spui! Fiecare cum l-a lasat Dumnezeu dar eu consider ca atat timp cat tu ai grija de fizicul tau si te simti bine in pielea ta arati bine! happy

| jhonsmyth a răspuns (pentru teenage):

tonguetonguetonguetonguetonguetonguetonguetonguetonguetonguetongue

18 răspunsuri:
| Tmcn a răspuns:

Unul dintre dezavantaje e că nu o să ştii dacă băieţii se uită la sânii tăi sau la tine. laughing

| teenage explică (pentru Tmcn):

laughing)) nu problem cu atat sa ramana si ei cu "uitatul "

| jhonsmyth a răspuns:

Decat mari si lasate, mai bine mici si ridicatelaughing

| teenage explică (pentru jhonsmyth):

laughing nu exista sani care sa nu se lase dupa o anumita varsta

| jhonsmyth a răspuns (pentru teenage):

Mda dar nici sa fie lasate pana la burtahappy sanii mai mici isi mentin pozitia mult mai mult timp, de exemplu prietena mea intr-adevar are sanii mari dar un pic lasati pe cand sora eilaughing ii are mult mai mici dar frumoshi, am apucat sa o vad la baie sub pretextu.l k nu am stiut ca e in baielaughing

| teenage explică (pentru jhonsmyth):

Nu imi fac probleme din pricina asta deoarece nu am probleme de genul acesta, am avut grija de mica de felul cum arat si stiu cum trebuie sa imi intretin fizicul ..ca fata consider ca este vital sa ai grija de tine si de felul in care arati mai ales atunci cand mama natura sa zicem e mai darnica cu tine ar fi si pacat laughing apropo ca ai spus de copii pai nu prea mai nimerit pe mine sincer nu imi doresc copii niciodata nu mi-au placut! big grin

| jhonsmyth a răspuns (pentru teenage):

Urat din partea ta sa zici asta, eu cunosc fete femei care au platit si9000 d euro sa poata sa ramana insarcinata, nu stiu ce parere isi va face viitoru-l sau actualul sothappy

| teenage explică (pentru jhonsmyth):

Foarte bine sa le traiasca laughing

| jhonsmyth a răspuns (pentru teenage):

Ce rea esti, Doamnecrying

| jhonsmyth a răspuns (pentru teenage):

Stii foarte bine ca frumusetea e trecatoare nu?
Degeaba un mar este rosu daca pe dinauntru este putred, deci de preferat un mar mai verde si bun inauntrutonguehappy

| teenage explică (pentru jhonsmyth):

Ma bucur happy zilnic vad peste tot astfel de citate culese din basme dar pacat ca in zilele noastre nu prea mai au valoare toate astea, toti spun ca e mai important ce e interior dar de fapt se uita mai intai la ambalaj si nu prea reusesc sa vada dincolo de el!

| jhonsmyth a răspuns (pentru teenage):

Da ai mare dreptate, nu mai zic nimic, ma abtinhappy

| Dafq a răspuns:

Altele se vaita ca nu au si tu plangi ca ii ai pre mari laughing

| teenage explică (pentru Dafq):

Este laughing

| jhonsmyth a răspuns (pentru teenage):

Si acum te intreb ceva, daca tu ii ai acum alsati, dar cand vei face un bebe oare ce or sa fie?laughing

| jhonsmyth a răspuns (pentru jhonsmyth):

Lasati scuzesad