| Miihnea a întrebat:

Poate o sa ziceti ca sunt fraier dar chiar nu stiu ce inseamna anumite prescurtari folosite pe Messenger. Una dintre ele ar fi "FMM" si alta "MM". Putin ajutor. Si daca mai stiti si altele sunt binevenite! Dau fundita celui mai bun raspuns happy Thanks! :*:*:*

Răspuns Câştigător
| 4ÐuTz a răspuns:

Pai ...FMM e injuratura : cuvinte cheie ( f. moarte. mama ), iar MM inseamna la fel doar ca nu mai are cuvantul ala cu f : trage tu concluzia. Alte prescurtari cred ca le stii... OMG - Oh my God, WTF - what the f***, Lol - Laughing out loud

5 răspunsuri:
cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

smug
FMM - Frate Mersi Mult
MM - Multumesc Mult
STF - Sa-ti Traiasca Familia
P. L. M. - Plecat La Mare/Munte

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Hai nu fii rautacios ca e amuzanthee hee nu-mi bat joc, ti-am dat un raspuns chiar ok pentru intrebarea tahappy

| Insanity a răspuns:

Nu esti fraier, asa sunt si eu uneori:))Cele 2 prescurtari pe care le'ai zis tu sunt amandoua niste injuraturi pe care nu le pot reproduce si eu:)))pentru ca nu mi'ar fi aprobat raspunsul dar iata un site care te-ai putea ajuta:
http://swampblog.info/dictionar-prescurtari-online/

:)

| Rihanna a răspuns:

Eu banuiesc laughing fmm=f**u'ti m**tii m**ii.si mm ultimele 2 cuvinte din primalaughing

| Miihnea explică:

Hahawinking Draga @cristacheceliute. Te cezi cumva destept(a)? Daca vrei sa iti bati joc sau sa faci misto du-te pe Hi5 sau alte site-uri de felul acesta.