| Meda_3269 a întrebat:

Am si eu o intrebare si as fi tare bucuroasa sa mi puteti raspunde! Este in legatura cu un test pentru a fi admisa la liceu pe filologie intensiv engleza! Imi puteti spune si mie va rog posibile subiecte(intensiv engleza) sau informatii necesare pentru ca nu stiu pe ce m as putea axa mai mult?!

2 răspunsuri:
| Laura a răspuns:

Nu vrau să te dezamăgesc, dar s-a dat pe 2 iunie.

| Meda_3269 explică:

@Laura sickStiu f bine nu ma dezamagesti stai linistita! se mai da si pe 26 iulie! Daca nu stiam sau nu aveam nevoie nu puneam intrebarea asta aici! Multumesc!