| Tiffany_4986 a întrebat:

Se apropie admiterea la liceu iar eu vreau sa dau la filologie intensiv engleza. Stiu ca se da examen scris si oral! Imi puteti spune in ce consta examenele astea? Timpuri..conjugari...orice detaliu. Funda happy

Răspuns Câştigător
| Yuyakee a răspuns:

Buna scumpa:* eu sunt la filologie intensiv engleza:* si nu am dat examene pentru ca doar la filologie bilingv se da examene:* asa cum si filologia bilngv are mai mult cu o ora decat intensivu:* stai linistita la filologie intensiv intri doar cu media de admitere:*

2 răspunsuri:
| wforweirdo a răspuns:

La filologie intensiv engleză nu se dă niciun examen de admitere, se dă doar la filo bilingv engleză.

| Tiffany_4986 explică:

Constau*