| Miihaelllaaa a întrebat:

Am si eu o intrebare TPU puppy dog eyes!
Am fooaarttee multi prieteni pe facebook. Si sincer, 65 % dintre ei, nu ii cunosc laughing si din cauza asta imi merge si facebook'ul greu x_x.
Este vreo posibilitate sa sterg mai multe persoane din lista mea de prieteni de-o data?

Si ca tot a venit vorba despre acest subiect, de ce nu imi mai apar uneori like'uriile la o poza si comentariile? :-s
Am auzit de la mai multe persoane ca si lor lii se intampla :-s!

Dau funda celui care ma ajuta puppy dog eyes! Multumescc love struck >:d

1 răspuns:
| CApitoshca a răspuns:

Pe toti o data nu cred, fatzi mai bine alt sait, sh cred ca va fi ok