| ericbest a întrebat:

vreau sa imi cumpar un inel de inox, barbatesc bineinteles, mentionez ca sunt din brasov si as vrea sa stiu se gasesc la bijutier inele cu preturi intre 10 -20 lei?

2 răspunsuri:
| BuBu_3625 a răspuns:

Ce ai baiatule? Intre 50-1000[5 sute-10 milioane]pot sa zic ca sunt si mult mai scumpe! Dar intre 1 suta si 2 sute [-x nu gasesti!

| Bijutierul1 a răspuns:

Salut,putine bijuterii comercializeaza obiecte din inox te sfatuiesc sa incerci la un stand de gablonturi sau in piata de vechituri (la noi in oras este un personaj care aduce din import astfel de podoabe dar preturile sunt de la 40 lei in sus).de retinut ca inoxul are densitate ridicata deci este greu! si are inscriptia "Stainless steel"(otel inoxidabil); atentie sa nu achizitionezi un obiect nichelat! Bafta