| jojoloveSHINee a întrebat:

Am si eu o mica intrebare! mi-am facut blog de blogratuit.ro! si cand vreau sa ma conectez imi cere utilizatorul! ce trebuie sa scriu acolo?

Răspuns Câştigător
| Mihai7best a răspuns:

Pai user cred ca e Admin si cand ai facut blogul ai ales o parola aia o introduci la casuta Password

1 răspuns:
| aliceinchains a răspuns:

Bună. Utilizatorul înseamnă că trebuie să îți scrii acolo nickname-ul pe care l-ai ales și mai jos îți cere parola. Le pui pe amândoua și gata. Poți intra pe contul tău.happy
O zi bună!big grin