| Kapetanosable a întrebat:

Am si eu o mica problema mai mare.Nu vreau sa va plictisesc cu vechile probleme de dragoste dar e ceva special pentru mine...Sunt in clasa cu o fata de 1 an si ceva dar saptamana trecuta, ea si-a adus chitara la scoala si m-a rugat sa o invat sa cante. I-am aratat niste chestii nu stiu ce...si de atunci cred ca am inceput sa simt ceva pentru ea.Nu mai pot, va rog ajutati-ma ce sa ii zic, mentionez ca sunt f timid, ajutati-ma va rog! FUNDA clar

2 răspunsuri:
| crhh a răspuns:

Simplu, ii place chitara, nu? Spune-i ca vreti sa mai repetati, una-alta :-)

| bebestefanel a răspuns:

Pai spune-i si tu ca iti place de ea si poate ai noroc si nu mai fi timid ca nu are ce sa ti se intample este doar o fata esti baiat nu mai fi timid spune-i poate fata chiar te place