| koopman a întrebat:

Buna tpu.Sa va spun povestea pentru a intelege. Acum vreo luna i-am spus fetei care o iubesc, ca o iubesc, iar ea a spus ca nu simte acelasi lucru pentru mine.Si am ramas prieteni(oricum suntem colegi de clasa). Saptamana trecuta, cand a fost scoala altfel, intr-o zi ne-a dat drumu mai devreme si ea nu si-a anuntat parinti sa vina sa o ia(eu stau aproape de scoala), iar ea m-a rugat frumos sa mai stau cu ea o jumate de ora pana vine parinti ei.Si am vorbit. Intrebarea mea este de ce m-a rugat sa stau cu ea pana vin parinti ei? Vroia sa discute ceva cu mine?(Faza e ca am vorbit despre chestii cum ar fi maturizarea(si sexuala)) ce am facut in weekend mai multe, dar nu a adus vorba de iubire).

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Probabil i face placere sa fi in preajma ei, nu neaparat vroia sa discute ceva, totusi e bine ca ati ramas prieteni buni in continuare, alta ti ar fi intors spatele, apropo zici ca nu a adus vorba de iubire. poate nu vrea mai mult decat prietenie deocamdata

| Barblaster a răspuns:

De acord cu mamaie jeti.

Doar pentru ca ati vrut sa "ramaneti prieteni" nu inseamna ca ai uitat ca ea te-a refuzat.Chiar daca oameni nu recunosc, dupa ce esti rejectat, sentimentele fate de rejectator sunt reci ...nu e motiv sa le incalzesti.

| X a răspuns:

Simplu... avea de astept si nu vroia sa astepte singura...credema e doar atathappy

| TheBirdOfTheHermes a răspuns:

Nu mai pune botu la chestii minore...
Și nu umbla niciodată după cineva care te-a respins

| Hash001 a răspuns:

Asta nici avans nu poate fii numit. Sunt de acord cu tantijeni, te intelegi bine cu ea si doar atat.

| NeneaGogu a răspuns:

Saaaa-mi trag o sampanie pe gat 1 ai 13 ani si-ti miroase-a mij? oaileeuuu

| Annutsa a răspuns:

Pur si simplu nu vroia sa astepte singura. Asta nu inseamna ca te place, mai ales ca ti-a spus ca nu vrea sa fie intre voi mai mult decat prietenie.

| LambertLANDIA a răspuns:

Daca te-a rugat sa stai cu ea pana vin parintii ei inseamna ca nu a vrut sa ramana singura nimic mai mult nu-ti face sperante din nimicury traieste-ti viata si treci peste asta...winking