| MonikGeo a întrebat:

Am ochii caprui deschis. Exista vreo metoda sa-i fac verzui? Plzz seriozitate. happy :3 Funda!

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Numai daca porti lentile de contact, in rest nu ai cum happy

| Deliiiia a răspuns:

Pigmentul de culoare din iris nu poate fi modificat, in schimb poti obtine aspect verzui cu ajutorul unor lentile de contact.

| EchoDemon a răspuns:

Singura chestie pe care o poti face sunt lentilele de contact. Cred ca sunt destul de scumpe. SI eu am ochii ca si ai tai si mie imi plac asa.

Răspuns utilizator avertizat