| Pitic a întrebat:

Am si eu o nelamurire poate ma scapati voi de ea.
Sunt foarte suparata pe prietenul meu ca nu ma suna, suntem de 1 an impreuna, imi da 1000 de mesaje pe zi dar nu ma suna.
Am vorbit de mai multe ori cu el si l.am intrebat de ce nu ma suna seara sa vorbim, ca treaba nu are si sta la tv pana la 1, 2. inainte sa fim impreuna, cand era in cuceriri sa zic asa vorbeam pana la 4 dimineata, si acum ca suntem impreuna nu ma suna,
Mi,a zis ca nu vrea sa ma deranjeze, i,am spus de multe ori ca nu ma deranjeaza si ca eu vreau sa vorbim, l, as suna eu daca as avea minute dar am doar mesaje.
De cateva zile mi s, a pus pata pe el ii tot dau de inteles ca vreau sa ma sune si se face ca ploua aseara nu i, am mai raspuns la mesaje si nici azi nu am sa ii raspund nici maine, vreau sa ii dau o lectie. Nu stiu daca fac bine dar am incercat sa vorbesc, daca el nu ma asculta, nu vorbeste cu mine ii e rusine nu poate comunica cu mine insemna ca are o problema.
Tin sa precizez ca suntem foarte apropiati ne vedem in fiecare zi 4 5 ore

5 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Bine ii faci. Nu cred ca e asa greu sa te sune, macar pentru 1 minut, mai ales ca inainte vorbeati mult. Poate nu te suna pentru ca nu mai aveti subiecte, sau, nu si le gaseste asa repede, si ii e mai comod sa iti dea mesaje, cred.

| WalterWhite a răspuns:

Pai daca va intalniti in fiecare zi 4-5 ore nu iti ajunge cat ati vorbit >? Probabil ca vrea si el sa se relaxeze sau ceva dar daca nu te suna nu insemna ca nu te iubeste. Eu imi iubesc iubita si tot mesaje ii trimit nu prea o sun laughing

| maly00 a răspuns:

E timid, cand era vorba de cuceriri, normal ca te suna, ca sa va cunoasteti mai bine, dar acum nu vrea sa te piarda, ca poate zice vreo prostie sau ceva ce te'ar putea supara, sau poate doar nu-si gaseste cuvintele.

| pacirisu a răspuns:

Ori nu mai aveti subiecte ori incepe sa intervina monotonia intre voi din cauza ca petreceti destul timp impreuna. merita incercat dar....succes

| Boiy_Bubu_1994 a răspuns:

Se poate sa:
1.-sa mai iubeasca pe altcineva
2.-sa ii fie rusine de parintii lui
3.-sa nu mai aiba minute