| ShorinhoEubaby a întrebat:

Fostul meu prieten m-a lasat pentru o alta fata, care sincer e mult mai urata decat mine si mai mica. Initial erau doar prieteni buni. Am auzit ca s-au tot intalnit dar nu am dat importanta acestui lucru. Obisnuia sa ma sune seara de seara. Nu o mai facuse de vreo 2 seri, asa ca i-am dat mesaj - nu mi-a raspuns. I-am trimis ceva pe mess - nu mi-a raspuns. Mi-a evitat chiar si prietenele, pana ieri cand a vorbit cu una din ele, spunandu-i ca se duce acasa la prietena lui. Aseara mi-a dat mesaj(desi nu vorbea cu mine), dar nu i-am raspuns. De ce mi-o fi dat mesajul ala? Tin sa precizez faptul ca inainte sa ne cuplam vorbeam mult cu el si... a mai avut prietene desi "se vrajea"( suna cam cocalar ) cu mine... de fiecare data la mine s-a intors si cu mine s-a comportat diferit. De ce face asta mereu si mereu?

Răspuns Câştigător
| DroGuleTz a răspuns:

Ultal e un dobitoc ma rog majoritatea baietilor sunt la fel :* pup incearca sa-l uiti da sper ca te-am ajutat si eu am trecut prin asta big grin:*:*:*:*:*

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E un prost de aia face chestii prostiesti.

| Crisu a răspuns:

Mie mi se pare o prostie ceea ce face, dar mi se pare aiurea si ca te iei dupa infatisare si dupa varsta. Si eu le spun prietenelor si colegelor mele care sufera din dragoste "esti mult mai frumoasa ca aia, cum poate sa te lase pentru aia", dar asta doar sa le fac sa se simta mai bine. Trebuie sa-ti placa tie? Nu! Trebuie sa-i placa lui. Ce ti-a scris in mesaj? Poate nu te-a uitat, dar poate nu mai vrea sa fie cu tine...

| anaid a răspuns:

Ai o parere cam prea buna despre tinelaughing
"mult mai urata ca mine", am trait sa o aud si pe asta.
Poate s`a plictisit de mandria asta a ta exagerata...nu cred ca te lasa daca esti o frumusete asa rara.

| adrianajollie a răspuns:

Iti dau mesaj privat sunt in aprox aceeasi situatiebig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda.Prostia domina. Tipic masculin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nai cu cine niste tarani prosti.Altfel nu pot sa-i spun, cam prost dar na.