| SimSim196 a întrebat:

Am si eu o 'povestioara' si vreau si eu o parere. Am sa spun pe scurt: acum 3 zile am cunoscut un baiat in club; dupa ce am vorbit cu el ceva timp ne-am apropiat si ne-am si sarutat. Eu am niste 'pretentii' mai mari la baieti iar el parea sa le indeplineasca pe toate, parea baiatul perfect. In seara aceea, dupa ce am mers acasa, a facut rost de numarul meu si m-a sunat. Am vorbit iar cu el si mi-a spus ca el daca dupa o seara in club cauta o fata inseamna ca chiar ii place de ea. Si parea atat de perfect. Stiu ca nu are credit ca sa ma sune, dar acum simt ca nici nu s-a interesat prea mult. Le-a spus unor prieteni buni de-ai mei, dar si de-ai lui, ca ma place mult si ca vrea sa fie cu mine doar ca nu stie daca si eu as vrea. Dar de ce nu m-a sunat? Numarul il are. Ce credeti ca ar gandi el? Ce ar trebui sa fac eu si cum sa reactionez?

Orice parere este binevenita

2 răspunsuri:
| abcde12345 a răspuns:

Probabil este timid, a cazut psihic big grin ajuta l tu sa si revina happy

| Axys a răspuns:

Hmm tongue poate se schimbat gandurile lasa-l si tu nul mai cauta si vezi pana la un moment dat poate te va cauta! si niodat nu poti crede ca e prea tarziu sa gasesti o persoana happy nu trebuie sa astepti de la o singura persoana ceva