| GabyBYTZZU a întrebat:

Am si eu o problema ajutati-ma va rog am avut o problemă cu o profesoara m-a lasat corigent pe primul sem mi-a scazut nota la purtare si acum in al doilea ma baga in consiliu de la un pix si mai avem 2 luni de scoală ma poate transfera disciplinar

2 răspunsuri:
| Ara997 a răspuns:

Stai farte cuminte, transfer din asta se face pentru droguri si alte blestematzii.
acum drept sa -ti spun, nu de la "un pix" te baga in consiliu, mai tu ceva bube in cap. o sa-ti faca mushtruluiala sa te linistesti.
deci intai iti da avertisment pe urma nota la purtare pe urma consiliu, dar de transferat nu te transfera - te sperie doar.
p.s. fi si tu atent 2 luni stai in banca ta incearca sa eviti sa iesi in evidenta in mod negativ.

| Ara997 a răspuns:

P.s. daca te cheama sa-ti sustii cauza incearca sa vb cuviincios, fa apel la intelegea lor si pe final adu-le aminte ca orice om are dreptul la o a doua shansa.