| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema. Am in clasa o colega de care sunt tare indragostit:X, vreau sa o simt aproape sa o sarut sa-i mangai parul... Nu i-am spus pana acum ca imi place de ea, dar cred ca stie mai mult ca sigur, dar trebuie sa-i spun... Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| thedistroyer a răspuns:

Ai putea sa iti faci curaj si sa ii spui.Ai putea sa o intrebi pe mess sau cand sunteti singuri. Daca nu asteapta dar poate te place si ea si daca nu faci acest pas poate ca o veo pierde...deci incearca sa ii spui (parerea mea)

8 răspunsuri:
| Maothecat a răspuns:

Vorbesti cu ea.indicat ar fi sa vorbiti fata in fata.

| remusbb a răspuns:

Fii increzator ia-o deoparte si spune-i!
acum depinde parerea ei daca si " si mie imi place de tine " combinatiunea incepe
dar daca nu zice nimic nu te place nu insista

| Madalinaoanna a răspuns:

Mie cand mi-a placut de un baiat radeam in truna si spunea lucruri amuzante...dar in cazul tau cred ca ar trebui sa o iei mai usor si sai ai incredere in tine daca vrei incearca sa iei o floare si sa-i zici ca u n-ai ce face cu ea ca esti baiat si eventu ♥al daca o ia so pupi pe obraz ♥... dupa acea incearca sa stai u cu baieti mai mult cu fetele ca un grup si sa te apropi de ea si daca ii vei spune ca o placi un sfat super bun ai mult curaj fetelor le place un tip care stie ce spune nu un balbit! app da-mi si mie fundiza? plizz ♥ ♥ ♥ ♥laughinglaughinglaughinglaughing

| lykkeli a răspuns:

Fii sincer cu ea si spune-i tot ce simti in fata nu prin alte mijloace, dar intr-un mod cat de... politicoswinking bafta.

| ILeNutsa06 a răspuns:

Exprima-ti sentimentele fata de ea, spune-i totul ce simti! Poate si ei ii place de tine.Bafta!

| sebynyo a răspuns:

Cel mai profitabil loc de munca care prinde la romani deoarece nu trebuie sa faci nimic special doar dai niste clicuri si vin bani foarte simplu.Tot ce trebuie sa faci este sa te inregistrezi pe http://www.pay-bux.com/?ref=popsebi dupa care sa dai click pe reclamele de la ADVERTISMENTS.Pentru fiecare click dat pe o reclama primesti automant 0.25$ si in plus fata de asta pentru fiecare membru care se inregistreaza pe adresa ta de fiecare data cand el va da click pe o reclama primeste o.25$ dar si tu primesti tot 0.25$ doar ca da el click cu cati mai multi membri cu atat mai multi bani.INREGISTRATIVA ACUM DOAR PE http://www.pay-bux.com/?ref=popsebi

| anonim_1007 a răspuns:

Alex dac o iubesti zi ia-ti inima in dinti si zi ca o iubesti ca daca nu tio fura altul

| George129309 a răspuns:

Sunt la liceu... nu stiu ce detalii sa mai dau