| supergeniu a întrebat:

Am si eu o problema.Astazi am vrut sa chiulesc la prima ora... m-am dus la net cafe...si acolo sa fumat thumbs down. acum miros a tigari. crying. eu nu fumez.cum fac sa scap in 40minute de mirosul de tutun crying

4 răspunsuri:
| αndï a răspuns:

Iei hainele le scuturi bine, le tii undeva intr-un balcon sau unde sa fie rece, dai cu odorizant de camera in jurul lor si pe ele dar nu foarte mult si le lasi vreo 10 minute pana se racoresc, apoi le scuturi iarasi bine bine bine... Daca inca ti se pare ca mai miros repeti procesul. Inainte sa le imbraci iar da-te cu ceva deodorant bodyspray sau chiar parfum daca ai.

Daca nimic dintre astea nu merge cauta un caca de caine pe strada si freaca-l pe haine. Astfel nimeni n-o sa-ti mai zica ca iti miros hainele a fum de tigara rolling on the floor... glumesc, sper ca te-am ajutat big grin

| Andreutzaaandreea a răspuns:

Sa nu-ti dai cu parfum ca o sa mirosi si mai rau! daca te schimbi va fi totul ok si eventual fa un dus rapid

| MadalinaD a răspuns:

Varsa o sticla de parfum pe tine... sau da o fuga pana acasa si ia alte haine.
Si daca nicio varianta din cele de mai sus nu merge, spune ca nu te-ai simtit bine si a trebuit sa stai langa parintii tai care fumeaza.
Succes! happy

| al3xonly a răspuns:

Dati foc si o sa mirosi doar a ars...o sa dispara instantaneu mirosul de fum de tigara!