| Asdfghjj a întrebat:

Cum sa scap repede de mirosul de tutun din camera? Am incercat sa fumez o tigara pe geam, doar ca mirosul s-a raspandit in camera, iar parintii mei sunt nefumatori si vor simti. Am lasat deja geamul deschis si am dat cu spray de camera, dar imi e frica sa nu vina la mine in camera si sa simta. Mentionez ca nu am fumat una intreaga si nu cred ca a intrat cine stie ce miros, dar totusi se simte

3 răspunsuri:
| lucifer12345678 a răspuns:

Incearca tigara electronica
poti trage oriunde

| kidDiana a răspuns:

Daca zici ca ai deschis si geamul, ai dat si cu spray...ar trebui sa nu se mai simta.Mai lasa geamul pana cand ti se pare ca mirosul a disparut de tot, eventual i-a o gura de aer de afara ca sa fii sigurwinking

| Asdfghjj explică (pentru kidDiana):

Ajunge daca am lasat geamul deschis vreo 20 de minute (cu sita pusa)? laughing Nu de alta, dar m-am obisnuit cu mirosul si nu imi mai dau seama daca mai miroase sau nu