| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema care mi-a aparut in urma cu 1 an de zile, am amanat ca poate imi trece, dar nici in momentul de fata nu am scapat de aceasta problema.

Odata cu roseata, pielea din jurul nasului a devenit foarte inestetica, zici ca este scoarta de copac, tot timpul fiind umed nasul si rosu, indiferent de temperatura.
Am 17 ani...

Va multumesc si sper sa ma puteti ajuta!

1 răspuns:
| Diux96 a răspuns:

Nu stiu ce ai putea sa ai dar, ar fi bine sa sa mergi la un dermatolog sau ai putea sa folosesti crema de galbenele ..este foarte buna.