| oOoLadyMoOo a întrebat:

Am si eu o problema cu Messengerul meu :Cand intru in Conferinta cu cineva, mi se blocheaza si trebuie sa ies de pe mess. Nu stiu ce sa-i fac... L-am sters si l-am reinstalat, dar fara nici un folos. Stiti cumva ce are? Ce pot sa-i fac ca sa nu mi se mai blocheze?

3 răspunsuri:
| LolaKissTheGirl a răspuns:

Nu esti singura care ai pus intrebarea asta. Uite, aici mai am inca un gen de intrebare http://www.tpu.ro/......nici-cel/. Trebuie sa reinstalezi messenger-ul si sa-l pui pe Local Disk (D:). Daca nu-ti reuseste, istalezi un alt tip de messenger sau duci calculatorul la setat. Ma bucur ca te-am putut ajuta!

| oOoLadyMoOo explică:

Nu sunt prea buna in calculatoare... ce ar trebui sa fac mai exact?

| alyntoxic50 a răspuns:

Ai luat un virus sigur, dai o scanare cu avast antivirus daca nu merge descarca o versiune anterioara a messengerului. Bafta.