| tury a întrebat:

Am si eu o problema cu un hi5 mai vechi... nu mai stiu parola... s nu cred ca mai imi merge mail... primul hi5 a fost facut pe. _.@yahoomail.com s al 2 lea hi5. _.@yahoo.com acesta al 2`lea l-am anulat...
dar primul nu pot de nici o culoare nu mai stiu pasu de mail si nici pe cel de la hi5, se poate face ceva in privinta asta pentru anulare contului? am incercat cu un pas, care cred ca il aveam imi apare sus LOG OUT dar nu pot intra in account pentru al anula si apare aceasta erroare :
ERROR!

Access to your account has been temporarily restricted because
your account may be at risk for unauthorized use. You will need to
provide us with a new password before you can log in to hi5.
To change your password and secure your account, please click here.
By clicking the link you will be sent an email at
sony_tury@yahoomail.com that will provide instructions on changing your
password. In case you no longer use that email id, please contact
Customer Support directly.
We regret any inconvenience this
may cause. Be assured that we at hi5 are committed to safeguarding the
security of our member's accounts.

1 răspuns:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Eu zic sa te lasi de meserie*. happy Ia o carte, ori de esti pasionata de fotografie, pune mana si invata photoshop, dar lasa haicinci*, ca nu te ajuta cu nimic.