| Mihai543215 a întrebat:

Am si eu o problema, big grin. M-a mancat undeva sa incerc si eu prima data o placa de a lui varamea si din greseala m-am ars pe frunte, si m-am dus la baie sa vad daca mi-a ramas semn, si cand ma uit in oglinda mi s-a parut ca am vazut un punct negru in locu unde m-am ars, am vrut sa il scot si cand apas dau un fel de pielita jos din locu unde m-am ars. O sa imi ramana semn? Daca da, exista crema sau ceva cu care pot sa dau de acu ca sa scap?

2 răspunsuri:
| Alondrasarah a răspuns:

Crema cu extract de echinacee(pentru arsuri pputin grave, stimuleaza testurile pielii, locuri herpatice )...mi-am luat si eu.tot la fel m-am ars.si chiar mi-a trecut big grin.

sau poti sa folosesti galbenele!

Sau chiar cutaden. daca te si doarehee hee

Bafta :*

| CookieMonsterRawr a răspuns:

Nu rolling on the floor. Lasa semnu ala in pace rolling on the floor. si o sa se duca blushing si eu in ziua de craciun, ma grabeam foarte tare sa plec la varamea, si imi faceam parul cu placa asa in graba.si mi-am prins urechea in placa :-J. mi s-a facut o coaja destul de naspa.si dupa vr'o saptamana mi-a picat simgura laughing,. lasa punctu ala cateva zile sa vezi daca scapi de el, si daca nu, mergi la farmacie si roag'o pe tnti aia de acolo sa iti dea ceva blushing Fundabatting eyelashes